Galaxy boya logo
Fiyat teklifi [email protected]
Epoksi Boyalar Yol Çizgi Boyaları Isıya Dayanıklı Boyalar Sanayi Boyaları Boya İnceltici Tinerler İletişim

Poliüretan Tiner Fiyatları

  • Poliüretan Tiner, tüm poliüretan esaslı astar ve son kat ile verniklerin inceltilerek, uygulama viskozitesine göre ayarlanmasında kullanılır. Uygulama sonrasında poliüretan esaslı ürünler ile uygulama yapılmış tüm boya ekipmanlarının temizlenmesinde de rahatlıkla kullanılabilir.
poliüretan tiner

00 TL/kg + kdv

12 Kilo fiyatı 00 tl kdv dahil.

Poliüretan Tiner Teknik Özellikleri

Tiner Yoğunluğu: 0,88 ± 0,02 g/ml
Poliüretan Tiner Ürün kodu 1551-1401
Alevlenme Noktası : < 27°C
Katı madde % hacmi: 55 ±4
1 bir litre Poliüretan Boya %10-15 Poliüretan Tiner ilave edilir.

Poliüretan Tiner Uygulaması

Poliüretan Tiner birlikte kullanılacağı poliüretan malzemenin teknik özelliklerinde belirtilen uygulama viskozitesini düzenleyecek oranlarda kullanılmalı, sistemden beklenen performansın sağlanabilmesi için de, bu oranların haricinde eksik ya da fazla olarak ürüne ilave edilmemelidir.

Uygulama Sırasında

Hava sıcaklığı 5°C ile 50°C arasında,
Uygulanacak zeminin sıcaklığı 10°C ile 30°C arasında,
Relatif Nem < 85 % olmalıdır.
Önemli Hatırlatmalar:

Poliüretan Tiner uygun olmayan şekilde kullanıldığında sağlığa zararlı Esasları olabilir ve yangın olabilir ve yangın tehlikesi yaratabilir. Bu nedenle depolama, tasıma ve kullanma sırasında gerekli önlemler alınmalıdır

Depolama ve Tehlike Tanımları

Alevlenme Noktası: > 27 °C

Güvenlik ve Sağlık Bilgileri: Poliüretan Tiner uygun olmayan şekilde kullanıldığında sağlığa zararlı olabilir ve yangın tehlikesi yaratabilir. Bu nedenle depolama, taşıma ve kullanma sırasında gerekli önlemler alınmalıdır.

Poliüretan Tiner Sembolü: Xn, Xi, F
Tehlike Uyarıları R: 7- 11 - 20 - 30
Güvenlik Uyarıları: 3 - 7 - 9 - 17 - 21 24 - 38
Genel Uyarılar: Yalnızca iyi havalandırılmış alanlarda, maske ile birlikte kullanınız ve solumayınız. Yukarıda yer alan ürün özellikleri son teknoloji standartlarına ve laboratuvar test sonuçlarına göre düzenlenmiş olup, tavsiye esaslıdır. Ürün kullanımında tarif edilen şartlar, hakim olan yerel durum ve kullanılacak diğer malzemeler mutlaka göz önüne alınmalıdır. Bilgilerin önceden haber verilmeden değiştirilme hakkı saklıdır.

Poliüretan tiner ambalajları listedeki gibidir. Küçük ambalajlarda birim fiyatları değişir.

Boyalar ve astarların kullanımı, ayrıca solventli epoksi boya ve solventsiz epoksi boya ile ilgili bilgi almak için arayabilirsiniz.